Minister Drzewiecki otworzył "Orlika" w Raszynie

24 kwietnia br., Minister Sportu i Turystyki Mirosław Drzewiecki wziął udział w otwarciu kolejnego kompleksu boisk realizowanych w ramach Programu „Moje Boisko - ORLIK 2012" w województwie mazowieckim - w Raszynie. W uroczystościach uczestniczyli również

24 kwietnia br., Minister Sportu i Turystyki Mirosław Drzewiecki wziął udział w otwarciu kolejnego kompleksu boisk realizowanych w ramach Programu „Moje Boisko - ORLIK 2012" w województwie mazowieckim - w Raszynie. W uroczystościach uczestniczyli również m.in. Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, poseł na Sejm RP Joanna Fabisiak, prezes PKOl Piotr Nurowski oraz przedstawiciele władz samorządowych regionu.

„Orlik" w Raszynie, usytuowany przy ul. Pruszkowskiej jest 360 inwestycją otwartą w kraju i 14 w województwie mazowieckim.

Podczas uroczystości w Raszynie został zainaugurowany samorządowy program upowszechniania piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży na terenie Warszawy i Mazowsza - „2012 Talentów".
W meczu towarzyskim, wystąpili m.in. byli piłkarze warszawskich klubów - Legii i Polonii: Dariusz Dziekanowski, Cezary Kucharski, Tomasz Sokołowski, Tomasz Jarzębowski, Piotr Rocki, Maciej Szczęsny, Dariusz Dźwigała oraz młodzież lokalnego klubu w Raszynie.